Sıralama seçin

Erkek Madalyon Kolye

 

Geniş çeşitliliğe sahip olan erkek madalyon kolye modelleri seçkin tasarımlarıyla erkek aksesuarlarında öne çıkmaktadır. Birbirinden kaliteli ve özgün madalyon çeşitleri, erkeklerin şık günlerden günlük yaşamlarına kadar her alanda kullanabilecekleri parçalar arasında yer almaktadır. Erkeklerin tarzına ekstra şıklık katacak olan madalyon alternatifleri, her yaştan erkeğin beğenisini toplayacak niteliklere sahiptir. Son Sanat Kuyumculuk, erkek madalyonlarında sunmuş olduğu alternatifleri düzenli olarak güncellemeye ve yenilemeye devam etmektedir. Erkekler tarafından tercih edilen en gözde madalyon modelleri sitemizde bulunmaktadır. En trend ve tercih edilen erkek madalyon kolye tasarımlarına koleksiyonumuz üzerinden erişerek ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

 

Erkek madalyon modelleri son dönemlerde erkeklerin favori parçalarından olmakla beraber kombinlerin tamamlayıcısı niteliğindedir. Birbirinden farklı madalyon konseptleri, tüm asaletiyle erkeklerin kullanımına uygun olmak üzere dizayn edilmiştir. Şık ve kaliteli tasarımlarının yanında göz alıcılıkları ile ön plana çıkan madalyonlar her anlamda memnuniyet sunmaktadır. Özel konseptlerle zevklere uygun şekilde dizayn edilen madalyonlarla herkesin kendi tarzını yansıtması mümkündür. Materyal seçimleri ve işlemeleriyle dikkatleri üzerine çeken en iyi modellere sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Birbirinden güzel ve kişiye özel tasarlanan ürün çeşitlerine tek tıkla ulaşabilir, kendinizi veya sevdiklerinizi mutlu etme fırsatını değerlendirebilirsiniz.

 

Birbirinden Özel Erkek Madalyon Tasarımları

 

Erkekler için özel olarak tasarlanan madalyonlar, güçlü tasarımları sayesinde beğeni toplamaktadır. Erkek madalyon özellikleri arasında kişinin zevklerine uygun olarak tasarlanması ve gümüş kalitesini sunması ön plandadır. Ayet-El Kürsi, Koruma Duası ve ayetlerin yazılı olduğu madalyonlar, en sık tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Dış görünüşleriyle ilgi çeken madalyon erkek kolye modelleri, içerdikleri anlamlarla ideal bir kullanım sunmaktadır. Manevi anlamda huzurlu hissetmenin yanı sıra görünüşünüze şıklık kazandıracak olan madalyon modellerine tek tıkla erişebilirsiniz. Daha sade modellerden yana tercih yapabileceğiniz gibi zevkinize göre hareketli modeller üzerinden seçim gerçekleştirebilirsiniz.

 

Erkek gümüş madalyon kolye modelleri konusunda önde gelen alternatifleri sizlerle buluşturan firmamız, en özel tasarımları beğeninize sunmaktadır. Gümüş üzerine yapılan özel işlemeler sayesinde pek çok madalyon alternatifi ortaya çıkmaktadır. Köşeli veya yuvarlak forma sahip olan madalyon modelleri, gerek kullanım rahatlığı gerekse dış görünüş bakımından beklentileri karşılamaktadır. Kişisel olarak tasarlanan modeller sayesinde her bir madalyon ayrı öneme sahip olmaktadır. Sevdiklerinize anlamlı bir hediye almak istiyorsanız madalyon modelleri arasından tercih yaparak isim eklemeleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kişiye Özel Erkek Madalyon Modelleri

 

Kendiniz veya sevdikleriniz için ideal aksesuar alternatiflerinden olan madalyonlar, kişiye özel olarak tasarlanabilmektedir. Madalyon kolyelerin ortasına yazmış olduğumuz isimler sayesinde kişiye özel tasarım yapılmaktadır. Tercihe bağlı olarak Türkçe veya Arapça isimlerin madalyonların üzerine işlenmesi mümkündür. İşçilik ve malzeme bakımından tüm beklentileri karşılayacak olan madalyonların üzerine ayet yazılarak özelleştirilebilmektedir. Birbirinden derin manalar içeren ve şık duruşa sahip madalyon alternatiflerine uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.

 

Özel tasarım gümüş kolye erkek modelleri, kişisel dokunuşların yapılabilmesi sayesinde derin anlamlar kazanmaktadır. Ömür boyu saklanabilecek hediyeliklerden olan madalyonlar, nitelikli işçilik süreçlerinden geçmeleriyle erkeklerin tercihlerinden olmaktadır. Model bakımından zengin oluşlarıyla ön plana çıkan madalyon modelleri, koleksiyonlarda yerini almaktadır. Sitemizde yer alan erkek madalyon koleksiyonlarını inceleyerek nitelik ve fiyat karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Birbirinden anlamlı ve özel modeller arasından seçim gerçekleştirerek kaliteli madalyonlara sahip olabilirsiniz.

 

Erkek Madalyonlarında Gümüş Kalitesi

 

Erkek madalyonlarında kullanılan gümüş materyal, kalitesi ve sağlamlığı ile ön plana çıkmaktadır. Parlak ve şık görünüme sahip olan gümüş madalyonlar, erkeklerin kullanımına son derece uygundur. Özel günlerden gündelik yaşama kadar pek çok alanda gümüş madalyonların asaletinden yararlanmak mümkündür. Erkek gümüş madalyon modellerinde sunulan çeşitlilik sayesinde zevklere göre tercih gerçekleştirmek kolaylaşmaktadır.

 

Dua ve ayetlerin yazılarak çeşitli motiflerle zenginleştirilen madalyon modelleri, erkeklerin kullanmaktan keyif aldığı aksesuarlardan olmaktadır. Sitemizde yer alan madalyon koleksiyonlarını inceleyerek kendinize veya sevdiklerinizi anısı ömür boyu kalacak bir hediye alabilirsiniz. 925 ayar gümüşle tasarlanan pek çok model arasında tercih gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yuvarlak gümüş madalyon erkek kolye modelleri, duruşları ve göze hitap etmeleriyle en beğenilen seçenekler arasında gelmektedir. Ortadan dışa doğru farklı özellikler barındıran madalyonlar, tasarımlarıyla göz alıcı niteliklere sahip olmaktadır. İnce işçiliklerden geçirilerek dizayn edilen erkek madalyonları, asil duruşlarıyla beğeni toplamaktadır. Erkek madalyon koleksiyonları, gerçekleştirilen özel tasarımlar sayesinde yenilenmekte ve beğenilere hitap etmeye devam etmektedir. Kalite ve duruş bakımından erkeklerin kullanımına son derece uygun olan madalyonlara uygun fiyatlarla erişebilirsiniz. Birbirinden güzel ve özel modeller arasından tercih yaparak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

 

Erkek Madalyonda Doğal Taş ve Gümüş Birlikteliği

 

Erkek madalyon kolye modellerinde doğal taş kullanımına sıklıkla yer verilmektedir. Doğal taşlardan gelen ışıltı madalyon tasarımlarına yansıtılarak daha göz alıcı hale getirilmektedir. Safir, Topaz, Sitrin, Firuze taşlı modellerle madalyon modelleri zenginleşmektedir. Doğal taşlar ve gümüş birlikteliği ortaya oldukça şık bir görünüm çıkartmaktadır. Orta kısma Hz. Süleyman mührünün işlendiği ve mavi topaz taşlarıyla zenginleştirilen yuvarlak madalyon modeli, en sevilen modeller arasında yer almaktadır. Sad, 35.Ayet’in model etrafına işlenmesiyle, madalyon kolyenini değeri arttırılmıştır. Doğal taşların minimal olarak kullanılması sayesinde oldukça kibar duruş sergileyen madalyonlar, farklı zevklere hitap edebilecek niteliklere sahiptir.

 

Kaliteli materyaller kullanılarak üretilen madalyonlar, uzun yıllar boyunca kullanımınıza uygun şekilde tasarlanmaktadır. Dayanıklılık ve kullanım konusunda oldukça avantajlı aksesuarlardan olan madalyonlar, her bakımdan ideal parçalar arasında yer almaktadır. Kullanılmayan zamanlarda bile anı niteliğinde saklanabilecek manevi değeri yüksek hediyeler arasında yer almaktadır. Sevdiklerinizi en özel anlarında düşündüğününüzü gösterecek olan madalyon modellerine farklı fiyat aralıklarıyla erişebilirsiniz. Özel tasarım erkek madalyon alternatifleri arasından en uygun seçimi gerçekleştirerek aksesuar kullanımınıza yeni bir bakış açısı kazandırabilirsiniz.

 

Dualı ve Dini Motifli Erkek Madalyonları

 

Erkeklerin severek kullandığı ve en çok tercih ettiği aksesuar modelleri arasında dua ve ayetlerin yazılı olduğu alternatifler gelmektedir. Erkekler, genel olarak derin anlamlara sahip olan ve kendilerini iyi hissettikleri parçaları üzerlerinde taşımaktan hoşlanmaktadır. Dini motif ve dualarla özel olarak tasarlanan erkek madalyon seçenekleri, yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceğiniz niteliklere sahiptir. Tüm detayları özel olarak düşünülen ve dizayn edilen madalyon modelleri arasından zevkinize uygun seçimleri gerçekleştirebilirsiniz. Koruma dulalarının yer aldığı modellerden daha sade alternatiflere kadar olan ürün çeşitliliğinden sitemiz sayesinde yararlanabilirsiniz.

 

Hilye-i Şerif madalyon modelleri, erkeklerin sıklıkla tercih ettikleri alternatiflerden olmaktadır. Hilye-i Şerif duasının faziletini daima yanında taşımak isteyenlerin beğenisini kazanan madalyon modelleri, 4 büyük halifenin ismiyle tasarlanabilmektedir. Ayetler ve dualarla özelleştirilen erkek madalyonlar, pek çok farklı beklentiye cevap vermektedir. Gerek duruşları gerek içerikleri bakımından yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz madalyon alternatiflerine tek tıkla erişebilirsiniz. Form bakımından farklı kesimlere sahip madalyon modelleri arasından kendinize en uygun tercihi gerçekleştirebilirsiniz. Kişiye özel tasarımlarla güncellenen madalyon modellerimiz arasından fiyat aralığı ve beklentilerinize hitap eden seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

 

Son Sanat Kuyumculuk, erkek madalyon tasarımlarının özel bir anlam taşımasına önem vermektedir. Bu nedenle tüm tasarımlarını yüksek kaliteli ölçütler çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Kullanılan materyallerin kaliteli oluşlarının yanı sıra madalyonların yansıttıkları fikirler, seçim aşamasında belirleyici olmaktadır. Dış çemberine Ayet-El Kursi işlenen madalyon modelleri, manevi anlamda huzurlu hissetmenize yardımcı olmaktadır. Madalyonlara Arapça olarak isimler yazılabilmekle beraber kişiler özel dokunuşlar yapılabilmektedir. Kaliteli gümüşle tasarlanan ve ince detayların yer aldığı erkek madalyon modellerini sitemiz üzerinden keşfedebilirsiniz. Yeni ürünlerin eklendiği erkek madalyon koleksiyonumuz içerisinden en beğendiğiniz modeli tercih edebilirsiniz.

 

Erkek Madalyon Çeşitlerinde Zincir Kalitesi

 

Erkek madalyonlarını oluşturan en önemli unsur, kolye ucu ve zincir olmaktadır. Beğendiğiniz madalyon kolye uçları, zincirleriyle beraber gönderilmektedir. Erkek madalyonlarında yer alan zincirler gümüş materyalden tasarlanarak uzun süre boyunca dayanıklı olmaları sağlanmıştır. Kaliteli zinciri ve kolye ucuyla bir bütün olan madalyon erkek gümüş kolye modelleri profesyonel imalat sürecinden geçerek beğeninize sunulmaktadır. Birinci kalite malzemeler kullanılarak uzun vadede memnun kalmanızı sağlayacak olan madalyon modellerine sitemiz üzerinden ulaşabilir, farklı alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz. Kullanımı kolay ve duruşu oldukça şık olan madalyonlara kişiye özel dokunuşlarla sahip olabilirsiniz.

 

Erkek madalyonlarının zincirleri, top veya düz olarak tasarlanabilmektedir. Madalyonlar zinciriyle beraber bir bütün olduğundan her detaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Gümüş ürünler, farklı kaplamalar yapılarak tercihlere göre özelleştirilebilmektedir. Dış çemberinde sarı sitrin taşlarının yer aldığı ve ortasında Hz. Süleyman’ın duasını içeren modeller, kaliteli seçenekler arasında bulunmaktadır. Gerek manevi gerekse dış görünüş açısından beklentileri karşılayan madalyon modellerine tek tıkla erişebilirsiniz. Çoğunlukla 65 cm zincir boyuna sahip olan modeller arasından kullanımınıza bağlı olarak tercih yapabilirsiniz.

 

Hediye Alternatifi Olarak Erkek Madalyon Seçenekleri

 

Erkeklere dönük önde gelen hediye seçeneklerinden olan madalyonlar, özel günlerin kurtarıcısı olmaktadır. Erkekler için hediye seçmek kolay olmamakla beraber madalyonlar sayesinde hediyelere yeni bir boyut gelmektedir. En kaliteli ve şık duruşlu madalyon modelleri arasından seçim gerçekleştirerek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve özel tasarımlara sahip olan madalyonlar içerisinden sevdiklerinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Erkeklerin severek kullandığı madalyon modellerine sitemiz üzerinden rahatlıkla erişebilir, farklı tarzlara uygun seçenekleri inceleyebilirsiniz.

 

Dua, ayet ve dini motiflerin işlendiği erkek madalyonlarının yanı sıra sadelikten yana olanlar için pusula madalyonlar bulunmaktadır. Pusula şablonunun işlendiği madalyonlar, 925 ayar gümüş kullanılarak dizayn edilmektedir. İsteğe bağlı olarak farklı renklerde tasarlanabilen madalyonlarla her ortamda şık görünmek mümkündür. Sadelikten yana olanların tercihlerinden olan hareketsiz madalyon modellerini gündelik yaşamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çapları yaklaşık olarak 35 cm olan yuvarlak madalyon modellerinden uygun fiyat avantajlarıyla yararlanabilirsiniz.

 

İsimli Erkek Madalyon Kolye Çeşitleri

 

Gümüş erkek madalyon modellerine tercihe bağlı olarak isim eklemesi yapılabilmektedir. Ayet-El Kursi ve isimlerin bir arada bulunduğu madalyon modelleri kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak Arapça ve Türkçe isimlerin eklenebildiği madalyonlar, kişiye özel olmalarıyla ideal parçalar arasında yer almaktadır. Firüze taşları veya diğer doğal taşlarla süslenen şık erkek madalyon modellerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Göz alıcı ve güçlü tasarımları bulunan madalyon seçeneklerine sitemiz üzerinden erişerek en uygun modele karar verebilirsiniz. Boynunuzda güzel duracak özel tasarımlı madalyon modelleriyle tarzınıza şıklık katabilirsiniz.

 

Kendi isminin yanı sıra sevdiklerinin ismini daima boynunda taşımak isteyenlerin tercihlerinden olan isimli madalyonlar, estetik duruşlarıyla ön plana çıkmaktadır. Orta kısmına Türkçe veya Arapça olarak dilediğiniz ismi yazdırabileceğiniz madalyon modelleri, kişiselleştirmeniz için sizleri beklemektedir. Etrafına Ayet-El Kursi işlenerek özenle tasarlanan madalyon alternatifleri, süslü veya daha sade modellerle beğeninize sunulmaktadır. Kalite standartları bakımından bütün beklentileri karşılayacak olan madalyon alternatiflerine cazip fiyatlarla erişebilirsiniz. Erkek madalyonları konusunda pek çok çeşit sunmamız sayesinde birbirinden özel modellerden yararlanma fırsatı elde edebilirsiniz. Sevdiklerinizi gümüş madalyonlar ile mutlu edebilir, onlara asla unutamayacağı bir armağan verebilirsiniz.

 

Erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği takı alternatifleri arasında gümüş ve kaliteli madalyonlar gelmektedir. Tercihe bağlı olarak özelleştirilebilen modeller sayesinde madalyonlar, takı olmanın ötesine geçerek anı niteliği kazanmaktadır. Nesilden nesile harika bir hatıra olarak bırakılabilecek özelliklere sahip olan madalyonlar, farklı tasarım nitelikleriyle tercih edilen parçalardandır. Zamansız olarak dizayn edilen aksesuarlardan olan madalyonlar, birbirinden güzel kolye uçları sayesinde farkını ortaya koymaktadır. Gümüş üzerinde kaplama yapılarak özelleştirilen modeller, bütün zevklere uyum sağlayacak şekilde dizayn edilmektedir. Erkek madalyon kolye altın kaplama seçeneklerinden yararlanarak tarzınızı yansıtabilirsiniz. Son Sanat Kuyumculuk sayesinde en özel erkek madalyon modellerine erişebilir, siparişlerinizi güvenilir şekilde oluşturabilirsiniz.

 

Farklı Renk Alternatiflerine Sahip Erkek Madalyonları

 

Erkek madalyon kolye ucu alternatifleri farklı renk seçenekleriyle tasarlanabilmektedir. En çok tercih edilen renkler arasında gümüş gelse de isteğe bağlı olarak farklı renklerle çalışılması mümkündür. Gümüş materyal üzerine rose, altın veya siyah kaplama yapılabilmektedir. Kişisel tercih ve renk zevklerine bağlı olarak madalyon tasarımları üzerinde ufak oynamalar gerçekleştirilebilir. Minik dokunuşlar yapılarak özelleşen madalyon modelleri, kişilerin tercih ettiği ağırlıklı renklere göre şekillenebilmektedir. Doğal taşlardan gelen parıltı ve dini motiflerden gelen güç sayesinde madalyon modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Hediye alarak sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz gibi kendiniz için ömür boyunca kullanabileceğiniz özel bir parçaya sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz madalyon modelleriyle her zaman şık olabilirsiniz.

 

Erkek kolye ucu gümüş alternatifleri, çoğunlukla köşeli veya yuvarlak kesimli olarak dizayn edilmektedir. Duruş ve kullanım bakımından en ideal modeller arasında yuvarlak kesim olanlar gelmektedir. Erkeklerin sorunsuz şekilde her ortamda kullanabilecekleri madalyonlar, birbirinden özel tasarımlarla karşınıza çıkmaktadır. Yepyeni ve kişiye özel olarak tasarlanan madalyonlar sayesinde erkek aksesuarlarına yeni bir bakış açısı gelmektedir. Güçlü duruşları ve göz alıcılıkları ile ön planda olan madalyon modelleri, farklı fiyat aralıklarıyla beğeninize sunulmaktadır. Sitemiz üzerinden dönemsel olarak gerçekleştirdiğimiz kampanyalardan yararlanarak favori madalyonunuza uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Gümüş, rose, altın gibi pek çok farklı seçenek arasından tercih gerçekleştirebilir, kendinize özel madalyon modelinize kısa sürede kavuşabilirsiniz. Madalyon erkek kolye fiyatları konusunda karşılaştırmalar yaparak en doğru kararı verebilirsiniz.

 

Erkek Madalyonlarında Uygun Fiyat ve Kalite

 

Erkek madalyon fiyatları modellerin niteliklerine bağlı olarak farklı fiyat seçeneklerine sahip olmaktadır. Kullanılan malzemeler ve işçilik, madalyon fiyatlarını belirleyici unsurların başında yer almaktadır. Doğal taşların kulanımı ve tasarım özelliklerinin ne olduğu farklı fiyat alternatiflerini ortaya çıkartmaktadır. Sitemizde dönemsel olarak uygulamış olduğumuz indirimler, cazip fiyat avantajlarıyla en beğendiğiniz madalyon modeline sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Fiyat ve kalite dengesi konusunda tüm beklentilerinizi karşılayacak olan firmamız, erkek madalyonlarına yeni bir bakış açısı getirmektedir. Tasarımlarında kaliteden asla ödün vermeyen modellerimiz, erkekler için ideal aksesuarlar arasında yerini almaktadır. İnternet istemizde yer alan madalyon koleksiyonlarımızdan dilediğiniz modele erişebilir, isterseniz bizlerle iletişime geçerek ufak dokunuşlar gerçekleştirebilirsiniz.

 

Erkek madalyon modelleri konusunda önde gelen Son Sanat Kuyumculuk, tüm tasarımlarında kalite ve işçiliğe ekstra önem vermektedir. Müşteri memnuniyetini önemsemesi sayesinde kişiye özel tasarım ürünlere sahip olmanıza olanak tanımaktadır. Kendi zevkinize uygun olarak özelleştirebileceğiniz ve isminizin yer alacağı madalyon modelleri sayesinde her zaman yanınızda taşıyacağınız bir aksesuara sahip olabilirsiniz. Ağır duruşları ve şık oluşları bakımından erkeklere uygun olarak tasarlanan madalyon modelleri, farklı özellikleriyle sitemizde sizleri beklemektedir. Erkek madalyon kategorisinde yer alan ürünlerin özelliklerini inceleyerek ve birbirleriyle karşılaştırarak en doğru kararı verebilirsiniz. Gümüş erkek madalyon modelleri arasından tercih yaparak siparişlerinizi güvenilir şekilde oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.