Sıralama seçin

Erkek Bileklik

 

Erkek bileklik modelleri, erkeklerin tarzını ve şıklığını yansıtan önemli aksesuarlar arasında yer almaktadır. Kola takılan bileklikler, gerek günlük olarak gerekse özel günlerde ayrı bir hava katmaktadır. Erkek aksesuarları ile yapılan küçük dokunuşlar, spor ve klasik şıklığın tamamlayıcısı olmaktadır. Son Sanat Kuyumculuk, kişiye özel olarak tasarlanan ve el işçiliğinden geçirilen erkek bileklik modelleriyle farkını ortaya koymaktadır. Renk, boyut ve model konusunda geniş ürün yelpazesi sunarak seçim yapmayı kolaylaştırmaktadır. Erkeklerin stilini ortaya çıkarmasına yardımcı olacak bileklik modelleri, sadeliği ve şık duruşları ile beğeni kazanmaktadır.

 

Erkek bileklik çeşitleri kaliteli ve dayanıklı materyaller kullanılarak dizayn edilmekte, uzun ömürlü bir kullanıma imkan vermektedir. Kişiye özel olarak tasarlanmasıyla ömür boyu kullanılabilecek ve saklanacak bir anı niteliğindedir. Kelepçe, sarmaşık veya kartal tüyü bileklik modelleri arasından tarza en uygun seçim yapılabilmektedir. Göz alıcı veya daha sade bileklik seçenekleri arasından tercih yaparak tarzınıza ufak bir dokunuş yapabilirsiniz. Geniş fiyat aralığına sahip olan en kaliteli ve özgün modellerden firmamız farkıyla yararlanma fırsatı elde edebilirsiniz.

 

En Şık Erkek Bileklik Koleksiyonları

 

Erkek bileklikleri ile şık duruş yakalamak isteyenlerin tercihlerinden olan pek çok farklı model koleksiyonlarımızda yer almaktadır. Farklı beğenilere hitap edebilecek olan bileklik modelleri, isteğe bağlı olarak farklı kaplamalara sahip olabilmektedir. Gerek renk gerek duruş bakımından her türlü beklentiyi yanıtlamaktadır. Erkek bileklik gümüş modelleri kullanışlı oluşları ve şıklık bakımından en çok tercih edilenlerden olmaktadır. Göz alıcı görünümden hoşlananların veya tercilerini sadelikten yana kullananların vazgeçemeyeceği modeller firmamız tarafından beğeninize sunulmaktadır. Güncellenen ve daima yenilenen bileklik koleksiyonları sitemizin ilgili kategorisinde keşfetmenizi beklemektedir.

 

Erkek bileklik modelleri konusunda oldukça geniş bir yelpaze sunan firmamız, her geçen gün yeni tasarımlarla müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Kullanılan malzemelerden geçirilen işçilik süreçlerine kadar her noktada üstün kalite ön planda olmaktadır. Standartların üzerinde gerçekleştirmiş olduğumuz erkek bileklik tasarımları, her anlamda beğeni kazanmaya devam etmektedir. Erkek aksesuarları arasında sevilerek kullanılan bileklik modellerine sitemiz sayesinde kolaylıkla erişebilirsiniz. Dilerseniz var olan modeller arasından seçim gerçekleştirebilir, dilerseniz zevkinize göre farklı dokunuşlarla modelleri özelleştirebilirsiniz.

 

Bilekleri kavrayan kelepçe modeller, rahatlık bakımından ideal seçenekler arasında gelmektedir. Erkek bileklikleri ince ve kalın olarak her tercihe uygun olarak tasarlanabilmektedir. Özel işçilik süreçlerinden geçerek dizayn edilen erkek bileklikleri, kaplamalarının kalitesi ve şık görünümleriyle beğeni toplamaktadır. Yazılar ve işlemelerle zenginleştirilen erkek bileklik modelleri, şıklıklarıyla tercih edilmektedir. Örgü kalkan modeli bilekliklerden hiç bileklik modellerine kadar pek çok farklı beklentiye uygun alternatife sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Yeni eklenen veya favori olmayı sürdüren erkek bileklik modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.

 

Örgü Kalkan Erkek Bileklik Modelleri

 

Örgü kalkan erkek bileklik hediye seçenekleri, geçmiş dönemlerden esinlenilerek hayata geçirilen modeller arasında gelmektedir. Osmanlı Dönemi’nden izler taşıyarak tasarlanan bileklikler, zırh saçaklarından esinlenilerek el işçiliği ile beğeninize sunulmaktadır. Yoğun emek verilerek örülen kalkan bileklik modelleri, ağırlığı ve duruşuyla fark oluşturmak isteyenlerin tercihlerinden olmaktadır. Gümüş materyal kullanılarak tasarlanan bileklik modelleri, orta kısmında bulunan kalkan figürüyle beğeni toplamaktadır. Yan tarafları 1000 parçadan örülen kalkan bilek modelleri ise renkli taşlar kullanılarak hareketlendirilmiştir.

 

En çok tercih edilen şık bileklik modellerinden olan örgü kalkan seçenekleri, el örgüsüyle tasarlanarak her anlamda farkını ortaya koymaktadır. Gravür el sanatı kullanılarak motifler işlenen bileklikler, şıklık ve dayanıklılık anlamında tüm beklentileri karşılamaktadır. Erkek kullanımına son derece uygun olması ile nesiller arası miras kalmaya aday bileklik modellerinden olmaktadır .Son Sanat Kuyumculuk farkıyla tasarlanan özel bileklik modellerini sitemiz üzerinden keşfedebilir, kendinizi veya sevdiklerinizi mutlu edecek hediyeler alabilirsiniz. Osmanlı’dan esintiler taşıyan ve beğeninizi kazanacak erkek bilekliklerine avantajlı şekilde sahip olabilirsiniz.

 

Gümüş ve Altın Kaplama Erkek Bileklik Çeşitleri

 

Erkek bileklik çeşitlerinde altın ve gümüş kaplamalar ön plana çıkan modeller arasında gelmektedir. Kenarlarında veya ortasında yazı bulunan bileklik alternatifleri  ise şıklıklarıyla dikkat çekenlerden olmaktadır. Erkek bileklikleri, şık olunması gereken özel günlerde veya gündelik yaşamda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bileğe rahat oturan ve şık duruşa sahip olan pek çok modele sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Tercihe bağlı olarak farklı dokunuşlara sahip seçenekler arasından tercihte bulunabilirsiniz.

 

Emek ve işçilik süreçlerinden özel alarak geçen erkek bileklik ince ve kalın modelleri, her zevke uygun şekilde tasarlanmaktadır. Erkek bilekliklerinde kalınlık, en önemli kriterler arasında gelmektedir. 925 ayar gümüşle dizayn edilen bileklik modelleri, isteklere bağlı olarak şekillenebilmektedir. En çok tercih edilen gümüş bileklikler, kişilerin tercihine göre farklı renklerde üretilmektedir. Erkek bilekliklerinde model ve motifler konusunda sağlamış olduğumuz geniş çeşitlilik sayesinde müşteri memnuniyeti tam anlamıyla oluşturulmaktadır. Şık duruşları ve sağlamlıkları ile ön plana çıkan erkek bileklik modellerine sitemiz üzerinden uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

Özgün ve Asil Erkek Bileklikleri

 

Son Sanat Kuyumculuk, sunmuş olduğu erkek bileklik çeşitliliği ile özgünlük ve asilliğin simgesi olmaktadır. Erkeklerin beğenisine ve tercihlerine uygun pek çok farklı seçenek firmamız tarafından imal edilmektedir. Sanat ve kalitenin birlikteliğini bir arada sunan erkek bileklik modelleri, her kesimden kişinin beğenisini kazanmaktadır. El sanatları ile özenle dizayn edilen bileklikler, tercihlere bağlı olarak kişiye uygun hala getirilebilmektedir. Asil duruşa sahip ve özgünlüğün simgesi olan erkek bileklik modellerine sitemiz sayesinde erişebilir, siparişlerinizi güvenilir şekilde oluşturabilirsiniz.

 

Erkek bileklik aksesuar özel günlerden günlük yaşama kadar pek çok alanda erkeklerin beğenisini kazanacak parçalardandır. Abartıdan uzak ve asil modeller sayesinde erkeklerin bileklerinde oldukça şık duruş sergilemektedir. Erkeklerin konfor ve görünüş anlamında rahatlıkla kullanabileceği erkek bileklik modelleri, kartal tüyü veya gravür motifli olarak dizayn edilebilmektedir. Motifler konusunda çeşitlilik sunan ve el emeği süreçlerinden geçen farklı modeller sitemiz üzerinden beğeninize sunulmaktadır. Sevdikleriniz için ideal bir hediye alternatifi olan erkek bilekliklerine fiyat ve model çeşitliliği ile erişebilirsiniz.

 

Kaliteli ve Fark Oluşturacak Bileklik Seçenekleri

 

Erkek aksesuarları, kombinleri tamamlayan en önemli parçalar arasında gelmektedir. Erkeklerin en sık kullanmayı tercih ettikleri aksesuarlar arasında bileklikler yer almaktadır. Kaliteli malzeme kullanımından asla ödün vermeyen firmamız, yıllarca sorunsuz kullanabileceğiniz bileklik modellerini beğeninize sunmaktadır. Tarzını yansıtmak ve fark oluşturmak isteyen erkeklerin rahatlıkla tercih edeceği pek çok model sitemizde bulunmaktadır. Erkeklerin bileklerine uygun olacak şekilde gümüş malzemeyle dizayn edilen bileklikler, sevilerek kullanılmaktadır. Hem konforlu hem de şık duruşa sahip olan erkek bileklik modellerine tek tıkla ulaşabilirsiniz.

 

Erkek bileklik gümüş alternatifleri, kaplamalarında ve motiflerinde farklılıklara sahip olmaktadır. Osmanlıca yazılarla özelleştirilen bileklikler, Kuf-î Hat yazı sanatıyla değer kazanmaktadır. Kullanıma ve zevke bağlı olacak şekilde özel olarak tasarlanan modellerde özellikle surelere yer verilmektedir. Orta ve kenar kısımlarında işlenen yazılar manaya sahip olmakla beraber Osmanlı Devri’nden geleneksel esintiler taşımaktadır. Gravür el sanatının sıklıkla kullanıldığı erkek bileklik modellerine geniş fiyat aralıkları ile erişebilirsiniz. Sitemizde ilgili kategoride yer alan ürünleri kendinize göre özelleştirerek sahip olma fırsatını elde edebilirsiniz.

 

Erkek Bilekliklerinde Göz Alıcı Dini Motifler

 

Dini motifler, pek çok aksesuarda sevilerek kullanılan detayların başında gelmektedir. Orta kısımlarından Ayetel Kürsi, kenarlarında ise Felak ve Nas Sureleri’nin yer aldığı bileklikler, manevi açıdan da değere sahip olmaktadır. Ayetel Kürsi bereketi simgelemekte, Nas ve Felak Sureleri ise nazardan korunmak için kişinin yanında taşıdığı sureler arasında gelmektedir. Surelerin faziletini her daim yanında taşımak isteyenlerin tercihlerinden olan dini motif ve yazılı bileklikler, ideal hediye alternatifleri arasında yer almaktadır. 925 ayar gümüşten tasarlanan dini motifli ve özel yazılı bilekliklere dilediğiniz model üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Dini yazı ve motifler, pek çok takı modelinde kullanılmasıyla aksesuarları özelleştirmektedir. Fiziksel görünüşün yanı sıra manevi anlamda rahatlık sunan bileklik modelleri, anlamlı aksesuar arayışında olan erkeklerin gözdesi olmaktadır. Zırh örgü, kelepçe, kördüğüm modeli gibi pek çok bileklik alternatifi arasından tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Uzun süre boyunca konforlu şekilde kullanabileceğiniz bileklik modellerine indirimli fiyatlar üzerinden sahip olabilirsiniz. Dönemsel olarak oluşturmuş olduğumuz indirim kampanyalarından yararlanabilir, siparişlerinizi güvenle verebilirsiniz.

 

Kelepçe bileklik modelleri, motif ve surelerin sıklıkla işlendiği alternatifler arasında gelmektedir. Bileği sarması ve rahat kullanımınının yanı sıra görünüşüyle asil duruşa sahip olan modeller, yazı sanatlarıyla özelleştirilmektedir. El yapımı ve özel süreçlerden geçirilerek dizayn edilen erkek bileklik modelleri, asaletleriyle dikkat çekmektedir. Bazı modellerde orta kısım yazılara ayrılmışken bazılarında kenarlara özel desen ve yazılar eklenmiştir. Kişilerin tercihlerine bağlı olarak model üzerinde ufak değişiklikler yapılabilmektedir. Her beklenti ve zevke uygun olan erkek bileklik modellerini sitemiz üzerinden inceleyebilir, en uygun model üzerinde karar kılabilirsiniz.

 

Özel Yazılı Erkek Bileklik Alternatifleri

 

Erkek bileklik altın kaplama veya gümüş modelleri üzerinde isteğe bağlı olarak yazılar eklenebilmektedir. Sitemizde popüler olan ve en çok beğenilen erkek bileklik modelleri yer almaktadır. Selçuklu desenleri veya yazılarla özelleştirilen erkek bileklikleri, özel günlerde kombinlerin tamamlayıcısı niteliğinde olmaktadır. Sahip olduğu detaylarla kalitesini ortaya koyan erkek bilekliklerinde surelere özellikle yer verilmektedir. İnce işçilikle bileklik üzerine işlenen Arapça harfler, ürünlerin kalitesini ortaya koymaktadır. Son Sanat Kuyumculuk, sunmuş olduğu ürün çeşitliliği sayesinde erkek bileklikleri konusunda önde gelen firmalardan olmaktadır.

 

Erkek bilekliklerinin şık ve asil durmasını sağlayan yazılı modellerin kenarlarında Kufi Sanatı ile Besmele yazıları yer almaktadır. Kelepçe bilekliklerde oldukça şık duran motifli yazılar, erkek bilekliklerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Erkeklerin tarzını yansıtmasına olanak tanıyan ve zevkini ortaya çıkan bileklik modelleri, farklı fiyat seçenekleriyle sitemizde yer almaktadır. Erkek bileklikleri konusunda kaliteli ve işçilikli modellerden yararlanmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yazı, renk ve boyut bakımından pek çok farklı alternatif içerisinden tercih yapabilirsiniz.

 

Erkek Bilekliklerinde Renk Çeşitliliği

 

Erkek bilekliklerinde en çok tercih edilen renk alternatifi gümüş olmakla beraber çeşitli renklerde üretim yapılabilmektedir. Gümüş üzerine yapmış olduğumuz kaplamalar sayesinde kişilerin isteğine bağlı olarak farklı modellerle karşılaşmak mümkündür. Zevklere bağlı olarak altın veya rose kaplama şeklinde erkek bileklik modelleri bulunmaktadır. Dilerseniz beğendiğiniz bileklik modelinin rengini değiştirebilir, kendi zevkinize uygun hale getirebilirsiniz. Erkek bileklik konusunda en kaliteli hizmeti vermeye çalışan firmamız sayesinde bileklik modelleri üzerinde oynama yapabilirsiniz. Kendi zevkinize ve renk tercihlerinize bağlı olarak bileklik modelleri konusunda farklı tasarımlar arasından seçim gerçekleştirebilirsiniz.

 

Erkek bileklik renk ve modelleri, herkesin tercihine bağlı olarak farlılık göstermektedir. Tüm beklentilere uymayı ve daima göz alıcı tasarımlar oluşturmayı planlayan firmamız, yenilikçi tasarımlarıyla ön plana çıkmaktadır. Gümüş bileklik rengi en sık karşılaşılan erkek bilekliklerden olmaktadır. Gümüş üzerinde el sanatlarıyla işlenen motif ve yazılar, modelin asaletini ön plana çıkartmaktadır. Pek çok kıyafetle uyumlu olabilecek gümüş bileklerin yanı sıra farklı kaplama renkleri üzerinden tercih yaparak seçimlerinizi renklendirebilirsiniz. Erkek bileklik altın kaplama modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Yenilenen ve güncel modelleriyle her zaman hizmet vermeyi planlayan internet sitesi üzerinden seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kişiye Özel El İşçiliği Bileklik Tasarımları

 

Erkek bilekliklerimizin sunmuş olduğu en önemli farklardan birisi tamamen el işçiliği ile tasarlanmasıdır. Kişiye özel olarak şekillendirilen modeller sayesinde müşterilerimizin her türlü talebi karşılanmaktadır. Arapça hat yazısı ile bilekliğe işlenen yazılardan çeşitli motiflere kadar pek çok detay, kaliteli el işçiliklerindendir. Erkek bileklik el yapımı modeller, ortasında veya kenarlarında yer alan motifler, kişinin zevkine ve tercihine bağlı olarak şekillenmektedir. Kelepçe bileklikler, her bilek ölçüsüne göre rahatlıkla ayarlanabilmekle beraber asil bir görünüm ortaya çıkartmaktadır. Siyah oniks taşlar kullanılarak zenginleştirilen bileklik modelleri, Selçuklu esintileri taşıyan motiflerle zenginleşmektedir.

 

Erkek bileklik doğal taş seçenekleriyle tasarlanan modeller, kattıkları hava ile tercih edilmektedir. Safir veya oniks taşlar, bileklik modellerini zenginleştiren öğelerden olmaktadır. Kişiye özel olarak üretim yapılabilen modeller sayesinde oldukça geniş bir ürün yelpazesinden söz etmek mümkündür. İsteğe bağlı olarak eş isimlerinin eklenebileceği bileklik modelleri, asla unutulmayacak ve her zaman anısını koruyacak olan seçenekler arasında yer almaktadır. Özel olarak tasarlanan bileklik modelleriyle sevdiklerinizle aranızdaki bağı kuvvetlendirebilir, ömür boyu unutulmayacak bir hediye alabilirsiniz. Erkek bileklik gümüş isimli modeller arasından en uygun seçimi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kişiye özel olarak tasarlanan çift bileklikler, hem kadın hem erkek düşünülerek dizayn edilmektedir. Kalınlık bakımından erkek ve kadın kullanımına uygun olan unisex bileklikler, çiftlerin tercihlerinden olmaktadır. Çiftler arasındaki bağın kuvvetlenmesini sağlayan modellerde Roma rakamları kullanılarak işleme yapılabilmektedir. Kişiye özel olarak isim yazılabileceği gibi tarih yazılarak modelleri özelleştirmek mümkündür. Çift bileklikler, sayesinde sonsuz aşklar daima bilekte taşınmakta ve hiçbir zaman unutulmamaktadır. Erkek bileklik isimli gümüş modeller üzerine farklı renkte kaplamaları tercih ederek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Erkek bileklik isim yazdırma seçenekleriyle bilekliklerinizi daha özgün hale getirebilirsiniz.

 

Erkek Bilekliklerinde Uygun Fiyat Aralıkları

 

Erkek bileklik fiyatları konusunda en ideal fiyat ve kalite dengesi firmamız tarafından sunulmaktadır. Özel tasarım erkek bileklikleri dendiğinde akla ilk gelen adreslerden olan firmamız, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet vermektedir. Kaliteli tasarımlardan asla ödün vermeyen ve özel el işçiliği ile tasarlanan pek çok model sitemizde sizleri beklemektedir. Modellere ve işçiliğe bağlı olarak fiyatlandırma konusunda farklı seçeneklerle karşılaşmanız mümkündür. Erkek bileklikleri konusunda geniş bir fiyat aralığı sunan firmamız, tüm beklentilerinizi karşılayacak tasarımları beğeninize sunmaktadır. Bütçelere uygun indirimli fiyatlardan yararlanarak kaliteli ve göz alıcı erkek bileklik modellerine sahip olabilirsiniz. En güzel ve kaliteli seçenekleri tek bir platform üzerinden görmenize olanak tanıyan firmamız sayesinde beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.

 

Son Sanat Kuyumculuk tarafından sunulan erkek bileklik çeşitleri, farklı zevklere hitap edebilecek şekilde dizayn edilmektedir. Motif ve yazılardan hoşlananların tercihlerinden olan bileklik modelleri, tarzınızda farklılık oluşturmanızı sağlamaktadır. Osmanlı veya Selçuklu esintileri taşıyan modellerden üzerinde surelerin yer aldığı alternatiflere kadar pek çok noktada farklı bileklik modellerine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz yazısız ve yalnızca motiflere sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Birbirinden anlamlı ve değerli erkek bileklik modelleri, sitemizin ilgili kategorisinde sizleri beklemektedir. Erkek bileklik isimli veya yalnızca motifler içeren bileklik modelleri arasından seçim yaparak tarzınızı yansıtabilirsiniz. Dilerseniz tekli dilerseniz çiftli modelleri tercih ederek sevdiğiniz kişiyle beraber kullanma fırsatı elde edebilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek geniş fiyat aralıkları ve model çeşitliliği içerisinden en uygun tercihi yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.